Szkolenie cyberbezpieczeństwo

W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się świecie, w którym technologia odgrywa coraz większą rolę w wielu aspektach życia, cyberbezpieczeństwo staje się kluczowym tematem. Wraz z rozwojem nowych technologii rośnie zagrożenie związane z cyberatakami. Dlatego tak ważne jest, by wiedzieć, jakie zagrożenia czekają na nas w sieci i co możemy zrobić, by ich uniknąć. Może Ci w tym pomóc mój kurs cyberbezpieczeństwa.

Jak to wygląda u Ciebie, w Twojej firmie? Czy masz wiedzę na temat zapobiegania cyberatakom? Czy mają ją Twoi pracownicy? Jeśli nie, zapraszam na szkolenie z cyberbezpieczeństwa.

Interesuje Cię szkolenie z cyberbezpieczeństwa?

Skontaktuj się ze mną w celu omówienia szczegółów współpracy!

Dlaczego warto zapisać się na szkolenia z cyberbezpieczeństwa?

Brak wiedzy na temat tego, jakie są rodzaje cyberataków i jak ich uniknąć, może skutkować poważnymi konsekwencjami między innymi takimi jak:

 • wyciek danych,
 • straty finansowe (np. kradzież pieniędzy z konta bankowego czy wyłudzanie pieniędzy),
 • utrata reputacji,
 • szkody psychiczne.

 

Kurs cyberbezpieczeństwo – tematyka

Tworząc szkolenie cyberbezpieczeństwo, zadbałam o to, by jego program obejmował kluczowe zagadnienia. Poruszam tematykę bezpieczeństwa w sieci oraz prania pieniędzy. Jakie są najważniejsze tematy omawiane podczas spotkania?

 1.       Cyberprzestępstwa – kiedy mogę stać się ofiarą tego typu przestępstw?
 2.       Typowe rodzaje oszustw.
 3.       Metody zapobiegania cyberprzestępstwom.
 4.       Pranie pieniędzy – kiedy mogę stać się ofiarą tego typu przestępstw?
 5.       Jak chronić członków rodziny: młodzież, seniorów przed cyberprzestępstwami oraz praniem pieniędzy?

 

Po co Ci szkolenie z cyberbezpieczeństwa?

Kurs cyberbezpieczeństwa to wiedza, która, wprowadzona w czyn, będzie Twoją tarczą przed cyberatakami. Narażasz się na nie, korzystając w nieodpowiedni sposób z bankowości, zakupów online czy social mediów. Obszar potencjalnych zagrożeń jest szeroki.

Szkolenie z zakresu cyberbezpieczeństwa da Ci większą świadomość możliwych niebezpieczeństw oraz konkretne umiejętności i strategie obronne w zakresie ochrony danych. Natomiast pracownikom dostarczy ważnych kompetencji na dzisiejsze czasy. Nabyte informacje pomogą odpowiednio reagować i lepiej chronić dane Twojej firmy (bez względu na to czy jest mała, czy duża) przed ryzykiem wycieku, będącym często efektem braku wiedzy o cyberatakach.

Wraz z rozwojem nowych technologii potrzebujesz nowych kompetencji w zakresie ochrony danych.

Cena i czas trwania szkolenia

Cena kursu cyberbezpieczeństwa uzależniona jest od tego, czy jesteś osobą indywidualną, czy firmą. Koszt szkolenia dla osoby fizycznej to 149 zł. W przypadku firmy cena ustalana jest indywidualnie i uzależniona od jego formuły (stacjonarnie lub online) oraz ilości uczestników.

 

Kurs cyberbezpieczeństwa – stacjonarnie lub online

Szkolenie może odbyć się w formie zdalnej lub tradycyjnej. 

 • Cyberbezpieczeństwo kurs online to wygodna formuła dla osób, które nie chcą tracić czasu na dojazdy na szkolenie i wolą uczyć się w wybranym przez siebie miejscu.
 • Spotkanie stacjonarne np. w Warszawie to kompleksowe szkolenie w wybranym miejscu chociażby w Twojej firmie lub wynajętej sali. Jeśli mieszkasz w innym mieście i chcesz, abym do Ciebie przyjechała, by poprowadzić szkolenie finansowe z zakresu bezpieczeństwa w sieci – skontaktuj się ze mną.

 

Dlaczego kurs cyberbezpieczeństwa z Walutą Wiedzy to dobra inwestycja?

Jestem konsultantką finansową i audytorką z 17-letnim doświadczeniem. Na bazie wiedzy zdobytej w instytucji finansowej na stanowisku Członka Zarządu, stworzyłam Walutę Wiedzy. O finansach mówię prostym i jasnym językiem. Regularnie aktualizuję swoją wiedzę podczas szkoleń i kursów organizowanych przez Komisję Nadzoru Finansowego. Ze mną będziesz na bieżąco! Zapraszam do współpracy.

Call Now Button