„Polecam współpracę z Panią Mirosławą Zachaś-Lewandowską w zakresie realizacji szkolenia pt. „Przeciwdziałanie praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. Pani Mirosława ma nie tylko ogromną wiedzę, ale przede wszystkim doświadczenie w zakresie AML/CFT i potrafi przekazać ten temat w bardzo przystępny sposób.”

Bożena Ładosz

Prezes Zarządu, Bank Spółdzielczy w Reszlu

„Szkolenie w zakresie ryzyka operacyjnego oraz przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu przeprowadzone zostało w sposób profesjonalny. Pani Mirosława Zachaś – Lewandowska wyczerpująco omówiła wszystkie zagadnienia, popierając teorię praktycznymi przykładami. Uczestnicy szkolenia wysoko ocenili sposób przekazywania informacji oraz atrakcyjność formy szkolenia, które zawierało elementy warsztatów. Polecamy Panią Mirosławę Zachaś-Lewandowską jako kompetentnego oraz profesjonalnego szkoleniowca.”

Sylwia Fisher, Dorota Stępień

Wiceprezes Zarządu, Zachodniopomorski Bank Spółdzielczy

„Rekomenduję p. Mirosławę Zachaś – Lewandowską jako profesjonalnego i solidnego Partnera w realizacji szkoleń. Opinie uczestników ponad 30 zrealizowanych dla nas wydarzeń on-line są bardzo dobre i potwierdzają wysoką jakość usług realizowanych przez p. Mirosławę.”

Magdalena Operacz

Prezes Zarządu, Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji Sp. z o.o.

„Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji z siedzibą w Poznaniu potwierdza współpracę z firmą WALUTA WIEDZY z siedzibą w Poznaniu w zakresie realizacji projektów szkoleniowych.

Firma WALUTA WIEDZY w ramach oferty szkoleniowej BODiE prowadzi szkolenia z zakresu przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, analizy transakcji AML, obowiązków instytucji obowiązanej wobec nadzoru finansowego, środków bezpieczeństwa finansowego w ramach prowadzonych przez BODiE Placówek Kształcenia Ustawicznego oraz działalności szkoleniowej dla pracowników banków spółdzielczych.

Szkolenia realizowane przez firmę WALUTA WIEDZY są wysoko merytorycznie oceniane przez uczestników szkoleń, o czym świadczy liczba zrealizowanych szkoleń. W 2021 r. firma WALUTA WIEDZY zrealizowała wraz z BODiE 22 wydarzenia w formule on-line w grupach otwartych a w 2022 r. – 12 wydarzeń on-line. Łączna liczba przeszkolonych osób wyniosła blisko 380.

BODiE potwierdza profesjonalizm usług świadczonych przez firmę WALUTA WIEDZY i będzie w dalszym ciągu rozwijać obszary wzajemnej współpracy.”

Katarzyna Stempel

Koordynator ds. szkoleń BODiE, Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji Sp. z o.o.

„Współpracę z Panią Mirosławą Zachaś Lewandowską zaczęliśmy w 2021 roku i mamy już za sobą kilka wspólnych projektów – szkoleń z Przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu (AML).

Pani Mirosława to zaangażowana, doskonale merytorycznie przygotowana, posiadająca wiedzę na temat Przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu oraz będącą na bieżąco w przepisach prawnych.

Rekomenduję współpracę z Panią Mirosławą jako profesjonalnym partnerem biznesowym.”

Karolina Łąkowska

Dyrektor, Centrum Edukacji PKF Consult

„W imieniu Biuro Rachunkowe K&K pragnę wyrazić zadowolenie z jakości usług szkoleniowych pt. „Przeciwdziałanie praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu”. Pani Mirosława Zachaś – Lewandowska doskonale poradziła sobie ze zrozumieniem naszej branży, przeprowadzone spotkanie odbyło się na wysokim poziomie, przede wszystkim dzięki profesjonalnemu podejściu. „Waluta Wiedzy” to młoda lecz rzetelna i wiarygodna firma warta polecenie za względu na ogromną wiedzę i doświadczenie Pani Mirosławy, które to umiejętnie wykorzystała na naszym szkoleniu”.

Krzysztof Kobylis

Doradca Podatkowy, Biuro rachunkowe K&K

„Pani Mirosława przeprowadziła dla klientów Ośrodka Poznań Biznes Partner szkolenia i spotkania z zakresu: AML i Whistleblowing. Współpraca z Panią Mirosławą była wspaniała, zarówno na etapie formalnym jak i merytorycznym. Przy ustalaniu szczegółów spotkania:
sprawny, miły kontakt, wszystkie informacje przesłane zawsze na czas. Pełen profesjonalizm w prowadzeniu szkoleń, bardzo duża wiedza merytoryczna, wyczerpujące odpowiedzi na pytania uczestników, aktualizowanie tematyki tak, by ją jak najlepiej dostosować do słuchaczy. A sami uczestnicy bardzo wysoko ocenili szkolenia, które przeprowadziła Pani Mirosława.”

Małgorzata Michalska-Dudek

Główny Specjalista, Poznań Biznes Partner

„Pani Mirosława to konkretna, profesjonalna i rzetelna osoba. W ramach współpracy z wówczas projektem społecznym przekazała uczniom szkół średnich wiedzę w zakresie zarządzania finansami i zabezpieczania się przed oszustwami finansowymi. Jej wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i profesjonalizm ukazywały się na każdej lekcji. Uczniowie uznali zajęcia za bardzo atrakcyjne i przydatne w dorosłym życiu. Dziękujemy serdecznie i polecamy współpracę z panią Mirosławą Zachaś-Lewandowską.”

Wojciech Graczyk

Prezes Zarządu , Fundacja "Postaw na Przedsiębiorczość"

„W naszej firmie powstał pomysł, by zrealizować szkolenie z zakresu zarządzania budżetem domowym dla pracowników. W poszukiwaniu odpowiedniej osoby do przeprowadzenia takiego szkolenia wrzuciliśmy post na portalu Linkedin, z prośbą o polecenie rzeczowego, merytorycznego trenera z zakresu finansów domowych. Znakomita większość komentarzy wskazała panią Mirosławę. Nie tracąc czasu skontaktowaliśmy się z panią Mirosławą i od razu złapaliśmy fajny kontakt. Po zapoznaniu się z ofertą zdecydowaliśmy się na szkolenie „Oszczędzanie czy inwestowanie – jaki wykonać ruch, gdy w budżecie domowym pozostają środki finansowe?” i okazało się to strzałem w dziesiątkę! Pani Mirosława przeprowadziła szkolenie w bardzo przystępny a zarazem merytoryczny sposób. Szkolenie było urozmaicone praktycznymi przykładami oraz ubarwione zabawnymi anegdotami, przez co można było z niego wynieść bardzo dużo przydatnych informacji. Po szkoleniu zapytaliśmy pracowników co sądzą o szkoleniu i ogólny odbiór był bardzo pozytywny. Pracownicy stwierdzili, że szkolenie było przydatne i bardzo ciekawe. Z przyjemnością możemy polecić panią Mirosławę jako rzetelnego i profesjonalnego trenera w temacie finansów i w przyszłości bardzo chętnie nawiążemy ponowną wpółpracę.”

Marek Kaszczyc

Członek Zarządu , Xceedance Consulting Polska Sp. z o. o.

„W pełni polecam współpracę z p. Mirosławą. Posiada ogromną wiedzę i co ważne potrafi ją w sposób przystępny przekazać.
Zajęcia były ciekawie prowadzone i urozmaicone. Pani Mirosława wykazała się dużą empatią i cierpliwością, jak również potrafiła
sprawić, że zagadnienia ze szkolenia wprowadziliśmy w naszej firmie.
Szczerze polecam skorzystać z usług p. Mirosławy i jej firmy „Waluta Wiedzy” ..”

Łukasz Bittner

Company Owner, EcoProperty sp. z o.o.

Call Now Button