„Serdecznie polecam i rekomenduję firmę „Waluta Wiedzy” Mirosławy Zachaś-Lewandowskiej. Pani Mirosława wykazała się ogromną fachową wiedzą, doświadczeniem i pełnym profesjonalizmem. Wysoka elastyczność i otwartość wobec klienta stanowią niewątpliwie wizytówkę firmy. Zakres merytoryczny szkolenia był w pełni dostosowany do potrzeb uczestników. Sposób jego realizacji angażował pracowników do aktywnego udziału w szkoleniu. Szkolenie pozwoliło nam spojrzeć na niektóre tematy i zagadnienia z innego punktu widzenia. Szczerze polecam współpracę z firmą „Waluta Wiedzy”.

Damian Szampera

Członek Zarządu, Paul Schockemoehle Logistics Polska sp. z o.o.

„Mirosława Zachaś-Lewandowska dostarczyła dwa warsztaty w tematyce finansów podczas 14. edycji Soft Skills Academy organizowanej przez organizację studencką EESTEC AGH Kraków na Akademii Górniczo-Hutniczej w grudniu 2023 roku. Przeprowadzone sesje pokrywały tematykę cyberbezpieczeństwa oraz pierwszego wynagrodzenia i były skierowane do studentów rozpoczynających swoją drogę z zarządzaniem własnymi finansami. Jakość warsztatów prezentowała najwyższy poziom, a zebrane po nich opinie studentów były bardzo pozytywne. Szczególnie podkreślali oni zaangażowanie prelegentki, dużą liczbę przekazanych merytorycznych informacji oraz współpracę z grupą odbiorców. Prowadząca szczegółowo omówiła planowane zagadnienia, skutecznie realizując wcześniej przygotowany profesjonalny plan na zajęcia i posiłkując się prezentacją, która ułatwiła słuchaczom wyłapywanie najważniejszych punktów. Podczas warsztatów prelegentka rozdała studentom materiały papierowe z podsumowaniem przekazanych informacji oraz aktywnie angażowała ich do rozmowy i pracy w grupie. Sposób prowadzenia sesji był profesjonalny oraz kompetentny, a prezencja prelegentki zachęcała do udziału w dyskusjach. Również na etapie przygotowań współpraca przebiegła pomyślnie, nasza komunikacja była klarowna i prelegentka trzymała się wszystkich wcześniejszych ustaleń. Zdecydowanie rekomendujemy skorzystanie z usług Mirosławy Zachaś-Lewandowskiej, gdyż dostarczone przez nią warsztaty były bardzo merytoryczne i chwalone przez odbiorców, sposób ich przeprowadzenia pełen zaangażowania i pasji, a współpraca efektywna i przyjemna..”

Weronika Jach

Chairperson, EESTEC AGH Kraków

„Mieliśmy okazję współpracować z Panią Mirosławą przy tworzeniu edukacyjnych kursów video. Pani Mirka jest ekspertem o bardzo szerokiej wiedzy, ale co najważniejsze potrafi i chce się nią dzielić.

Współpraca przebiegała bardzo sprawnie, a zawartość merytoryczna kursów jest bardzo wysoka. Podczas wspólnej pracy w studiu mogliśmy liczyć na otwartą komunikację, punktualność i przygotowanie trenerki. Pani Mirka jest niezwykle zaangażowana i elastyczna we współpracy.

Serdecznie polecamy Mirosławę Zachaś-Lewandowską jako eksperta, edukatora, trenerkę i partnera biznesowego.”

Katarzyna Jarosz

Content Manager, Seduo.pl

„Polecamy współpracę z Mirosławą Zachaś-Lewandowską reprezentującą firmę „Waluta Wiedzy” jako merytorycznego, skutecznego i rzetelnego partnera. Pani Mirosława przeprowadziła cykl webinarów w ramach realizowanego w firmie projektu „Bezpieczeństwo finansowe w niebezpiecznych czasach”, które przybliżyły tematykę pracownikom i zobrazowane były nie tylko solidną wiedzą, ale także życiowymi przykładami.”

Marcin Osowski

Prezes Zarządu, Polaris

„Mirosława Zachaś Lewandowska reprezentująca firmę szkoleniową „Waluta Wiedzy” przeprowadziła dla pracowników „Polaris Poland” „cykl szkoleń dotyczących bezpieczeństwa finansowego w formie cyklicznych webinarów w ramach projektu „Bezpieczeństwo finansowe w niebezpiecznych czasach” realizowanego w 2023 roku.
Cykl webinarów zwierał następujące moduły:
I. Budżet domowy uszyty na miarę
II. Oszczędzanie czy inwestowanie – jaki wykonać ruch, gdy w budżecie domowym pozostają wolne środki finansowe?
III. Pożyczasz – nie daj się zaskoczyć!
IV. Cyberprzestępstwa i pranie pieniędzy – kiedy mogę stać się ofiarą tego typu przestępstw?

Do modułów II i III pani Mirosława zaprosiła dodatkowo ekspertki, które także podzieliły się swoim doświadczeniem w obszarze inwestowania oraz windykacji. Tematyka webinarów została dostosowana do potrzeb organizacji i zrealizowana zgodnie z założeniami. Szkolenia zostały bardzo wysoko ocenione przez uczestników i większość z nich poleciłaby je innym.

W naszej ocenie „Waluta Wiedzy” jest profesjonalnym i rzetelnym partnerem biznesowym którego polecamy do współpracy.”

Aleksandra Kowalska

HRBP, Polaris

„Chętnie polecam usługi szkoleniowe i doradcze świadczone przez Panią Mirosławę Zachaś-Lewandowską „Waluta Wiedzy”, jako specjalisty w obszarze regulacji przeciwdziałaniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu (AML). Mieliśmy przyjemność współpracować z p. Mirosławą Zachaś-Lewandowską, podczas kilku szkoleń, które przeprowadzała dla całego zespołu „PKF BPO Sadowska-Malczewska Sp.k.”.  Zakres tematyki szkoleń został dostosowany do indywidulanych naszych potrzeb, uwzględniając odmienność zagadnień i sposób  przekazania dla każdej z grup odbiorców. Zrozumiałe omówienie przepisów AML i obowiązków ciążących na PKF oraz praktyczne,
warsztatowe podejście do tych zagadnień, byto dużą wartością dla naszej organizacji. Możliwość dodatkowych konsultacji pozwoliła nam na właściwe ułożenie procesów AML i zachowanie spójności wymaganej dokumentacji z przepisami prawa.”

Ewa Sąsiadek

Dyrektor Oddziału Południe w Opolu, PKF BPO Sadowska-Malczewska Sp. k.

„Szukasz profesjonalnego prowadzącego szkolenie z zakresu przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu?

Polecam panią Mirosławę Zachaś-Lewandowską, jako wybitnego eksperta w dziedzinie prawa i regulacji finansowych. Jej głęboka wiedza i doświadczenie w temacie przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu sprawiają, że jest ona doskonałym wyborem na prowadzącego szkolenie dla Twojej organizacji.

Pani Mirosława posiada imponujący bagaż wiedzy z zakresu ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, a także jest na bieżąco z najnowszymi zmianami i tendencjami w tej dziedzinie. Jej sposób przekazywania informacji jest klarowny, zrozumiały dla uczestników o różnym poziomie doświadczenia oraz bogaty w praktyczne przykłady i studia przypadków. Jej zaangażowanie w proces szkoleniowy jest niezwykłe – zawsze stara się dostosować treści do potrzeb i specyfiki Twojej organizacji, zapewniając spersonalizowane podejście. Skupia się na aktywnej interakcji z uczestnikami, zachęcając do zadawania pytań i dzielenia się swoimi doświadczeniami, co prowadzi do bardziej efektywnego przyswajania wiedzy.

Współpraca z panią Zachaś – Lewandowską to nie tylko nauka sucho faktów, ale również inspirujące doświadczenie, które pozwala uczestnikom zrozumieć, jak kluczowe jest przeciwdziałanie praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu dla stabilności finansowej i bezpieczeństwa międzynarodowego. Jej pasja do tematu sprawia, że szkolenie staje się niezapomnianym wydarzeniem, które pobudza myślenie i motywuje do działań na rzecz skutecznej ochrony przed tymi zagrożeniami.

Rekomenduję panią Mirosławę Zachaś – Lewandowską jako doskonałego eksperta do poprowadzenia szkolenia z zakresu przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Jej profesjonalizm, zaangażowanie i umiejętność przekazywania skomplikowanej tematyki w przystępny sposób sprawią, że uczestnicy będą mieć możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy i umiejętności w tej kluczowej dziedzinie.

Jeśli poszukujesz prowadzącego szkolenie, który rzeczywiście wpłynie na Twoją organizację i pomoże w podniesieniu poziomu przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, pani Zachaś – Lewandowska jest najlepszym wyborem.”

Piotr Wojcieszyński

Członek Zarządu, Agencja Celna Wobex Sp. z o.o.

„Z przyjemnością polecam Panią Mirosławę jako doskonałego trenera i organizatora szkoleń. Dzięki jej zaangażowaniu i determinacji udało się zorganizować dla mnie niezwykle istotne szkolenie.

Pani Mirosława posiada umiejętność przekazywania cennej wiedzy w sposób przejrzysty i zrozumiały, nawet w przypadku zawiłych tematów. Jej profesjonalizm pozwala uczestnikom w pełni skupić się na szkoleniu i aktywnie w nim uczestniczyć. Co więcej, Pani Mirosława potrafi stworzyć przyjazną atmosferę, która sprzyja efektywnemu uczeniu się. Jej zaangażowanie i wkład włożony w organizację szkolenia są niewątpliwie godne podziwu. Jeśli szukasz wysokiej jakości szkolenia, zdecydowanie polecam współpracę z Panią Mirosławą. Jej profesjonalizm, oddanie oraz nieustające zaangażowanie są niezastąpione.

Mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że Pani Mirosława zawsze daje z siebie 101%. Nie wahaj się skontaktować z Panią Mirosławą, jeśli chcesz skorzystać z profesjonalnego i wartościowego szkolenia. Jestem pewien, że Pani Mirosława sprosta Twoim oczekiwaniom i przekroczy je. Z pełnym przekonaniem polecam Panią Mirosławę jako wyjątkowego trenera i organizatora szkoleń.”

Damian Ziętek

„Z całego serca polecam Panią Mirosławę! Wdrażała i szkoliła cały mój zespół z ustawy AML. Była bardzio cierpliwa i z uśmiechem odpowiadała na wszystkie nasze pytania, a było ich sporo. Jeśli ktoś szuka kompetentnej, zaangażowanej i uśmiechniętej osoby to doskonale trafił.”

Magdalena Sławska

Właściciel, "Niezapominajka" Biuro Nieruchomości

„Rekomenduję p. Mirosławę Zachaś – Lewandowską jako profesjonalnego i solidnego Partnera w realizacji szkoleń. Opinie uczestników ponad 30 zrealizowanych dla nas wydarzeń on-line są bardzo dobre i potwierdzają wysoką jakość usług realizowanych przez p. Mirosławę.”

Magdalena Operacz

Prezes Zarządu, Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji Sp. z o.o.

„Polecam współpracę z Panią Mirosławą Zachaś-Lewandowską w zakresie realizacji szkolenia pt. „Przeciwdziałanie praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. Pani Mirosława ma nie tylko ogromną wiedzę, ale przede wszystkim doświadczenie w zakresie AML/CFT i potrafi przekazać ten temat w bardzo przystępny sposób.”

Bożena Ładosz

Prezes Zarządu, Bank Spółdzielczy w Reszlu

„Szkolenie w zakresie ryzyka operacyjnego oraz przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu przeprowadzone zostało w sposób profesjonalny. Pani Mirosława Zachaś – Lewandowska wyczerpująco omówiła wszystkie zagadnienia, popierając teorię praktycznymi przykładami. Uczestnicy szkolenia wysoko ocenili sposób przekazywania informacji oraz atrakcyjność formy szkolenia, które zawierało elementy warsztatów. Polecamy Panią Mirosławę Zachaś-Lewandowską jako kompetentnego oraz profesjonalnego szkoleniowca.”

Sylwia Fisher, Dorota Stępień

Wiceprezes Zarządu, Zachodniopomorski Bank Spółdzielczy

„Pani Mirosława przeprowadziła, w 2022 roku, dwa szkolenia z zakresu przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowania terroryzmu  AML/CFT:
– „Podział obowiązków pomiędzy osobami odpowiedzialnymi wymienionymi w art. 6-8 ustawy o AML”, oraz
– „Proces KYC (Know Your Customer) w instytucji obowiązanej”.
Przygotowanie do w/w szkoleń było terminowe, perfekcyjne, a materiały dopracowane w każdym najdrobniejszym szczególe.
W trakcie szkoleń Pani Mirosława nie unikała odpowiedzi na trudne pytania, chętnie dzieliła się swoimi doświadczeniami, co bardzo docenili uczestnicy.

Rekomenduję Panią Mirosławę Zachaś-Lewandowską jako szkoleniowca i prelegenta zarówno pod kątem merytorycznym jak i z uwagi na umiejętność przystępnego przekazywania wiedzy oraz atrakcyjnej prezentacji nawet najtrudniejszych zagadnień prawniczych.”

Monika Kozłowska

Product Manager, Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

„Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji z siedzibą w Poznaniu potwierdza współpracę z firmą WALUTA WIEDZY z siedzibą w Poznaniu w zakresie realizacji projektów szkoleniowych.

Firma WALUTA WIEDZY w ramach oferty szkoleniowej BODiE prowadzi szkolenia z zakresu przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, analizy transakcji AML, obowiązków instytucji obowiązanej wobec nadzoru finansowego, środków bezpieczeństwa finansowego w ramach prowadzonych przez BODiE Placówek Kształcenia Ustawicznego oraz działalności szkoleniowej dla pracowników banków spółdzielczych.

Szkolenia realizowane przez firmę WALUTA WIEDZY są wysoko merytorycznie oceniane przez uczestników szkoleń, o czym świadczy liczba zrealizowanych szkoleń. W 2021 r. firma WALUTA WIEDZY zrealizowała wraz z BODiE 22 wydarzenia w formule on-line w grupach otwartych a w 2022 r. – 12 wydarzeń on-line. Łączna liczba przeszkolonych osób wyniosła blisko 380.

BODiE potwierdza profesjonalizm usług świadczonych przez firmę WALUTA WIEDZY i będzie w dalszym ciągu rozwijać obszary wzajemnej współpracy.”

Katarzyna Stempel

Koordynator ds. szkoleń BODiE, Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji Sp. z o.o.

„Współpracę z Panią Mirosławą Zachaś Lewandowską zaczęliśmy w 2021 roku i mamy już za sobą kilka wspólnych projektów – szkoleń z Przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu (AML).

Pani Mirosława to zaangażowana, doskonale merytorycznie przygotowana, posiadająca wiedzę na temat Przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu oraz będącą na bieżąco w przepisach prawnych.

Rekomenduję współpracę z Panią Mirosławą jako profesjonalnym partnerem biznesowym.”

Karolina Łąkowska

Dyrektor, Centrum Edukacji PKF Consult

„W imieniu Biuro Rachunkowe K&K pragnę wyrazić zadowolenie z jakości usług szkoleniowych pt. „Przeciwdziałanie praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu”. Pani Mirosława Zachaś – Lewandowska doskonale poradziła sobie ze zrozumieniem naszej branży, przeprowadzone spotkanie odbyło się na wysokim poziomie, przede wszystkim dzięki profesjonalnemu podejściu. „Waluta Wiedzy” to młoda lecz rzetelna i wiarygodna firma warta polecenie za względu na ogromną wiedzę i doświadczenie Pani Mirosławy, które to umiejętnie wykorzystała na naszym szkoleniu”.

Krzysztof Kobylis

Doradca Podatkowy, Biuro rachunkowe K&K

„Pani Mirosława przeprowadziła dla klientów Ośrodka Poznań Biznes Partner szkolenia i spotkania z zakresu: AML i Whistleblowing. Współpraca z Panią Mirosławą była wspaniała, zarówno na etapie formalnym jak i merytorycznym. Przy ustalaniu szczegółów spotkania:
sprawny, miły kontakt, wszystkie informacje przesłane zawsze na czas. Pełen profesjonalizm w prowadzeniu szkoleń, bardzo duża wiedza merytoryczna, wyczerpujące odpowiedzi na pytania uczestników, aktualizowanie tematyki tak, by ją jak najlepiej dostosować do słuchaczy. A sami uczestnicy bardzo wysoko ocenili szkolenia, które przeprowadziła Pani Mirosława.”

Małgorzata Michalska-Dudek

Główny Specjalista, Poznań Biznes Partner

„Pani Mirosława to konkretna, profesjonalna i rzetelna osoba. W ramach współpracy z wówczas projektem społecznym przekazała uczniom szkół średnich wiedzę w zakresie zarządzania finansami i zabezpieczania się przed oszustwami finansowymi. Jej wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i profesjonalizm ukazywały się na każdej lekcji. Uczniowie uznali zajęcia za bardzo atrakcyjne i przydatne w dorosłym życiu. Dziękujemy serdecznie i polecamy współpracę z panią Mirosławą Zachaś-Lewandowską.”

Wojciech Graczyk

Prezes Zarządu , Fundacja "Postaw na Przedsiębiorczość"

„W naszej firmie powstał pomysł, by zrealizować szkolenie z zakresu zarządzania budżetem domowym dla pracowników. W poszukiwaniu odpowiedniej osoby do przeprowadzenia takiego szkolenia wrzuciliśmy post na portalu Linkedin, z prośbą o polecenie rzeczowego, merytorycznego trenera z zakresu finansów domowych. Znakomita większość komentarzy wskazała panią Mirosławę. Nie tracąc czasu skontaktowaliśmy się z panią Mirosławą i od razu złapaliśmy fajny kontakt. Po zapoznaniu się z ofertą zdecydowaliśmy się na szkolenie „Oszczędzanie czy inwestowanie – jaki wykonać ruch, gdy w budżecie domowym pozostają środki finansowe?” i okazało się to strzałem w dziesiątkę! Pani Mirosława przeprowadziła szkolenie w bardzo przystępny a zarazem merytoryczny sposób. Szkolenie było urozmaicone praktycznymi przykładami oraz ubarwione zabawnymi anegdotami, przez co można było z niego wynieść bardzo dużo przydatnych informacji. Po szkoleniu zapytaliśmy pracowników co sądzą o szkoleniu i ogólny odbiór był bardzo pozytywny. Pracownicy stwierdzili, że szkolenie było przydatne i bardzo ciekawe. Z przyjemnością możemy polecić panią Mirosławę jako rzetelnego i profesjonalnego trenera w temacie finansów i w przyszłości bardzo chętnie nawiążemy ponowną wpółpracę.”

Marek Kaszczyc

Członek Zarządu , Xceedance Consulting Polska Sp. z o. o.

„Od kilku miesięcy współpracujemy z Mirką nad kursem edukacji finansowej dla pracowników. Mirka to wspaniała ekspertka z ogromem wiedzy zarówno merytorycznej jak i praktycznej – profesjonalna, rzeczowa i przy tym bardzo ludzka. Przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie z pasją i sercem. Bardzo cenię sobie naszą znajomość i serdecznie polecam współpracę z Mirką!”

Agnieszka Martins

Właściciel firmy, Vita Et Opus

„W pełni polecam współpracę z p. Mirosławą. Posiada ogromną wiedzę i co ważne potrafi ją w sposób przystępny przekazać.
Zajęcia były ciekawie prowadzone i urozmaicone. Pani Mirosława wykazała się dużą empatią i cierpliwością, jak również potrafiła
sprawić, że zagadnienia ze szkolenia wprowadziliśmy w naszej firmie.
Szczerze polecam skorzystać z usług p. Mirosławy i jej firmy „Waluta Wiedzy” ..”

Łukasz Bittner

Company Owner, EcoProperty sp. z o.o.

Call Now Button