Szkolenia compliance

Za każdą organizacją kryje się człowiek i to niejeden. Aby działała sprawnie, ważne jest dostosowanie procesów zachodzących w firmie do kapitału ludzkiego, który posiada. Procedury stosowane przez pracowników powinny być dla nich przejrzyste i zrozumiałe, by każdy doskonale wiedział, do kogo ma się zwrócić w konkretnej sytuacji. Szkolenia compliance dają wiedzę, która pomaga usprawnić procesy, działać zgodnie z prawem i osiągać biznesowe cele.

Interesuje Cię kurs compliance dla Twoich pracowników?

Skontaktuj się ze mną w celu omówienia szczegółów współpracy!

Compliance szkolenia – co to takiego?

Compliance, czyli zgodność, to działania mające na celu zapewnienie organizacji:

 • że jej działalność będzie zgodna z prawem oraz wewnętrznymi regulacjami;
 • zapobieganie stratom finansowym na skutek nałożonych kar będących efektem nieznajomości przepisów.

Szkolenia compliance w firmie to wsparcie przedsiębiorców i wyznaczonych pracowników, by dzięki odpowiedniej wiedzy i strategii zapewniającej zgodność działalności z prawem mogli realizować swoje cele biznesowe.

Dla kogo dedykowany jest kurs compliance?

Szkolenia i doradztwo compliance kierowane jest do:

 • specjalistów ds. zapewnienia zgodności,
 • compliance oficerów,
 • audytorów,
 • menedżerów,
 • przedstawicieli działów prawnych,
 • osób odpowiedzialnych za zgodność działań organizacji z obowiązującymi przepisami.

Moja oferta rekomendowana jest w szczególności mikroprzedsiębiorstwom oraz małym i średnim firmom (między innymi działającym w branży finansowej, w tym do instytucji finansowych). Jeśli jesteś zainteresowany lub chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o prowadzonych przeze mnie szkoleniach finansowych – zadzwoń lub napisz!

Co dają kursy compliance? Certyfikat i wiele innych korzyści!

Compliance w firmie to szereg korzyści dla Ciebie i Twoich pracowników. Osobiście pomagam w dostosowaniu procedur i procesów do zmieniających się przepisów prawa oraz możliwości kadrowych i organizacyjnych firm. Dzięki szkoleniu compliance:

 • zdobędziesz aktualną wiedzę i poznasz dobre praktyki;
 • wypełnisz wymogi ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu;
 • dowiesz się, w jaki sposób zapobiegać konfliktowi interesów, nadmiernym ilościom reklamacji, postępować zgodnie z Zasadami Ładu Korporacyjnego wydanymi przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Postaw na doradztwo compliance, zyskaj wiedzę i pewność, że działasz zgodnie z prawem.

Dlaczego warto zdecydować się na doradztwo z Walutą Wiedzy?

Moje zamiłowanie do zgodności procesów i procedur z przepisami prawa oraz świetna organizacja pracy własnej i zespołu, dają Ci pewność, że współpraca ze mną zaowocuje poukładanymi i zrozumiałymi dla wszystkich pracowników schematami działania organizacji.

Najważniejsze są dla mnie relacje z ludźmi, jasna i zrozumiała komunikacja, empatia w działaniu i koncentracja na celu. To dzięki nim buduję zaufanie zarówno wśród menedżerów, jak i pracowników.

Jeżeli czujesz, że utknęłaś/utknąłeś w martwym punkcie i nie wiesz, jak wybrnąć z kryzysowych sytuacji organizacyjnych, które zaskoczyły Twoją firmę, zapraszam Cię serdecznie do współpracy.

Compliance kurs online lub stacjonarnie w Twojej firmie – wybierz odpowiednią dla Ciebie formułę spotkań. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat.

Call Now Button