Porady finansowe

Świat finansów wielu osobom wydaje się skomplikowany. Wynika to często z braku edukacji w tym zakresie, której nie wynieśliśmy z domu czy szkoły. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu w temacie finansów czuję się, jak przysłowiowa ryba w wodzie. Doskonale wiem, że im wyższa świadomość w tym zakresie, tym łatwiej zarządzać pieniędzmi tak, by „na wszystko” starczyło. Dlatego chętnie dzielę się swoją wiedzą podczas porad finansowych.

Potrzebujesz umówić się na konsultację finansową?

Skontaktuj się ze mną w celu omówienia szczegółów współpracy!

Z kim dzielę się poradami finansowymi?

Moje porady finansowe przeznaczone są dla osób indywidualnych, które chcą nauczyć się swobodnie poruszać się w temacie zarządzania pieniędzmi i robić to bardziej świadomie.

  1. Masz cele finansowe, ale nie wiesz, jak efektywnie zarządzać pieniędzmi i nie możesz ich osiągnąć?
  2. Dopiero rozpoczynasz życie zawodowe i chcesz zadbać o swoje finanse na przyszłość?
  3. Chcesz z wyprzedzeniem zaplanować oszczędności na emeryturę?
  4. Planujesz większą inwestycję i zastanawiasz się nad jej rozsądnym sfinansowaniem?

Podpowiem Ci, co możesz zrobić w Twojej konkretnej sytuacji – jestem niezależną konsultantką finansową i nie współpracuję z żadną instytucją finansową.

 

Porady finansowe – zakres konsultacji

Porady finansowe, których udzielam, obejmują następujący zakres tematyczny:

  • zarządzanie finansami osobistymi dla każdej grupy wiekowej;
  • jak nie popadać w spiralę zadłużenia;
  • oszczędzanie a inwestowanie – zrozumienie podstaw, zanim zaczniemy działać.

Chcesz porozmawiać ze mną na inny temat związany z finansami? Zapraszam do kontaktu, być może będę mogła Ci pomóc również w innym obszarze zarządzania pieniędzmi.

Jeśli praktyczne porady finansowe przedstawione jasnym i zrozumiałym językiem, które łatwo wprowadzić w życie, to coś, czego szukasz, moje konsultacje są dla Ciebie.

Cena i czas trwania konsultacji

Konsultacja AML: 60 minut – 350 zł netto/brutto.

Konsultacja indywidualna: 60 minut – 250 zł netto/brutto; 90 minut – 350 zł netto/brutto.

Forma porad finansowych

Porady finansowe online to wygodna propozycja dla osób, które preferują zdalną formę konsultacji z dowolnego miejsca. Jeśli wolisz spotkanie 1:1 w realu, również jest taka możliwość – zapisz się na konsultację stacjonarną. Konsultacja w zależności od jej rodzaju trwa od 60 do 90 minut.

Porozmawiajmy o lepszym zarządzaniu Twoimi finansami i stabilności finansowej. Zadbaj o swoje pieniądze już dziś, by zapewnić sobie i swoim bliskim lepszą przyszłość. Umów się na konsultację przez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

Call Now Button