WESOŁYCH ŚWIĄT!

20 gru, 2022

Ho ho ho!

No i zbliżamy się wielki krokami do jednych z najcudowniejszych dni w roku.

Żeby tak się stało i żeby każdy z nas mógł, z uśmiechem na ustach wspominać nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, warto pamiętać o kilku żelaznych zasadach:

– zakupy spożywcze rób z głową – pomimo znacznego wzrostu cen, nadal w naszych koszykach ląduje za dużo produktów, co może spowodować stratę pieniędzy i marnowanie,

– zaplanuj wspólne świętowanie – jeżeli spotykasz się w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia w szerszym gronie, warto ustalić jakie potrawy przygotują poszczególni uczestnicy świętowania. Dzięki temu podzielisz się kosztami przygotowań oraz pracą,

– kupuj trafne prezenty – nie bądź Świętym Mikołajem/Gwiazdorem/Aniołkiem, który pod choinką zostawia niechciane prezenty. Zdecydowanie lepiej podarować wymarzone upominki, niż spoglądać na skrzywione miny osób obdarowanych. Korzystaj z list prezentów lub po prostu zapytaj osobę, którą chcesz obdarować, co chce dostać pod choinką. Pamiętaj także o ewentualnym zwrocie towaru, gdy prezent okaże się niechciany.

– zdejmij nogę z gazu – jeżeli wybierasz się w trasę samochodem, pamiętaj o ekonomicznej jeździe, a także o uniknięciu mandatu za nadmierną prędkość. Niech taka „niespodzianka” nie przyćmi magii Świąt Bożego Narodzenia.

– odpocznij  – „last but not least”. Tego życzę Tobie z całego serca. Sobie też tego życzę, dlatego jest to moja ostatnia publikacja w tym roku.
Chce oddać się magii tego cudownego czasu, aby w Nowy 2023 Rok wkroczyć z pozytywnym nastawieniem do wielu wyzwań.

WESOŁYCH ŚWIĄT

Call Now Button